OGŁOSZENIA PROBOSZCZA

PODZIĘKOWANIA

Chcemy serdecznie podziękować naszym Parafianom (i nie tylko) za wsparcie materialne, życzliwość, troskę i modlitwę. Dzwonicie, pytacie o zdrowie, o to czy czegoś nam nie potrzeba – to bardzo miłe. Też zapewniamy o naszej modlitwie i o gotowości w niesieniu posługi kapłańskie. Jednocześnie życzymy Wam zdrowia, pogody ducha mimo tych trudnych dla nas czasów oraz wielu łask Bożych.

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA

Prosimy osoby pragnące skorzystać z sakramentu pokuty, do spowiedzi indywidualnej, poza konfesjonałem i poza Mszą św. W kościele czy w kaplicy zakonnej, gdzie przestrzeń jest większa. Można to robić już teraz, codzienne, od rana do wieczora, bez umawiania się telefonicznie. Zawsze będzie kapłan do dyspozycji. Ze względów niebezpieczeństwa jakim jest koronawirus będziemy unikali małych pomieszczeń.